KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13141423
nr 1314 1423
Olle Tandberg
(1885-1952), Sverige
Oljemålning, Södermotiv. Signerad, daterad 1932. Olja på duk, 46x37 cm
Olle Tandberg, svensk målare född 1885, död 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:23:49
23/3 15:34:23